Igaunija var lepoties ar izcilajiem restorāniem

Restorāns “Alexander”

Restorāns “Alexander” atrodas vienā no viscienījamākajām vietām – Padastes muižas centrā. Augstie griesti ļauj ieskatīties muižas saulainajā ziemas dārzā un priecāties par senajiem kokiem muižas parkā. Restorāna “Alexander” kolektīvs piedāvās jums garšīgus ēdienus, kas ir tapuši pateicoties Muhu un citu ziemeļu virtuvju vietējām tradīcijām. Restorāns “Alexander” tika atzīts par Igaunijas labāko restorānu 2010, 2011 un 2012. gadā.

Restorāns “NOA”

Restorānu “NOA” diez vai var salīdzināt ar slīkstošu kuģi. Tieši otrādi, tam ir ļoti izdevīga atrašanās vieta, izcila arhitektūra un iekšējais noformējums. Protams, arī šeit, savus apmeklētājus gaida izcili pagatavoti ēdieni, ka arī neaprakstāmi skaists skats uz Tallinas siluetu un jūru.

Restorāns Ö

Restorāna darbinieki stāsta, ka viņi izturas pret ēdiena gatavošanu, kā pret aizraujošu izaicinājumu, kurā lielu lomu spēlē vietējie sezonālie produkti un netradicionālās pieejas ceļš. Viņi uzskata, ka apmeklētājiem ir svarīgi parādīt, cik plašs ēdienu sortiments ir pieejams viņu platuma grādos un cik daudzveidīgi var pagatavot ēdienus, izveidot jaunas garšas buķetes. Restorāna darbinieki, vienā vārdā to sauc par “Mūsdienīgo igauņu virtuvi”. Restorāns ietilpst 50 labāko Igaunijas restorānu vidū, kā arī, ne vienu reizi vien ir apbalvots ar speciālām godalgām.

Restorāns “Tchaikovsky”

Astoņpadsmitā gadsimta beigās, labākie Francijas pavāri apmeklēja Krieviju. Tajā laikā, radās, vēl līdz tam nebijis franču un krievu virtuves apvienojums. Restorāna “Tchaikovsky” darbinieki, cenšas atdzīvināt sen aizmirstas meistaru receptes, bagātināt tās ar mūsdienu pieredzi un priekšstatiem. Restorāns, ne vienu reizi vien, bija atzīts par labāko starp labākajiem, jo, šeit uzmanība tiek pievērsta pat vissīkākajām detaļām. Par cenām varam teikt, ka tās ir atbilstošas kvalitātei.

Restorāns “OKO Resto”

Diezgan tālajā, 2011. gadā, restorānu pasaule papildinājās ar vēl vienu mājīgu, ekoloģisku, kvalitatīvu, lauku stilam pietuvinātu restorānu. Tehnoloģiski mūsdienīgais un garšas ziņā pierastais restorāns “OKO Resto” cenšas savus apmeklētājus pārsteigt un nodemonstrēt, kā var radīt labu restorānu neatkarīgi no atrašanās vietas. Vislabākajā veidā, šo restorānu ir noraksturojuši, kāda ļoti prasīga apmeklētāja vārdi: “Jums šeit viss ir… pietrūkst tikai vienas lietas – nav stresa…”. Restorāna darbinieki, paši sev par lielu izbrīnu ir saņēmuši ne mazums balvu. Restorāns “OKO Resto” ir iekļauts Igaunijas, labāko 50 restorānu vidū. Kaut gan precīzāk būtu jāsaka, atrodas trešajā vietā.

Restorāns “Art Priori”

Restorāns “Art Priori” – tas ir mākslas darbs, gan uz sienām, gan uz šķīvjiem. Maigas, radošas un izsmalcinātas garšas piedāvās jums šajā restorānā gūt elegantus un neaizmirstamus gastronomiskus piedzīvojumus.

Restorāns “Horisont”

Elegantais un stilīgais restorāns “Horisont” atrodas pēdējā viesnīcas “Horisont” stāvā. Šī vieta ir ideāli piemērota lai atslābinātos un izbaudītu pieczvaigžņu virtuvi. Restorāna apmeklētāji var izbaudīt apburošo panorāmas skatu kas paveras uz Vecpilsētu un jūru. Viesnīcas “Horisont” restorāns piedāvā mūsdienīgu ēdiena izvēli no sezonālajiem un importētajiem produktiem. Restorāns piedāvā iespēju sarīkot privātās vakariņas atsevišķā telpā.