Kā atrisināt savas finansiālās problēmas?

Protams ir vērts uzreiz iesākt ar to, ka nav nekāda maģiska līdzekļa, kas var pilnībā atrisināt jebkādas finansiālās problēmas, kas cilvēkam var būt. Bet ir dažādi noderīgi padomi, kas noteikti var strādāt vienā vai otrā gadījumā un, iespējams, atrisināt vismaz kādu daļu no tām vai izvairīties no papildus finansiālajiem apgrūtinājumiem billigste kviklån.

Kad jūs uztraucaties par saviem parādiem un jūs mēģināt izlemt par labāko veidu, kā atrisināt savas finansiālās problēmas, daudzi cilvēki sāk brīnīties, vai viņi kaut ko ir palaiduši garām, kad mācījās skolā. Kā pieaugušie mēs sagaidām, ka zināsim, kā pareizi pārvaldīt mūsu naudu. Tomēr vai nu daudzi cilvēki izlaida šo klasi, vai varbūt tā nekad netika piedāvāta. Labā ziņa ir tā, ka nav nepieciešams grāds, lai palīdzētu jums atrisināt finansiālas problēmas. Ir iespējams atrast ne tikai konsultantus, bet arī pašmācības uzdevumiem ar kuriem jūs varat izaicināt sevi, ja vēlaties atrisināt savas naudas un parādu problēmas.

Dzīvojiet tikai ar skaidru naudu divas nedēļas
Kad bija pēdējā reize, kad izmantojāt tikai naudu, lai samaksātu par pirkumiem? Debetkartes un kredītkartes palīdz daudziem cilvēkiem attīstīt sliktus naudas paradumus un sāk izgaist precīza līnija starp to, ko viņi var atļauties maksāt un ko nevar. Ar skaidru naudu ir ļoti viegli pateikt, vai jūs varat atļauties maksāt par kaut ko vai nē. Jūsu pirmais uzdevums ir nolikt malā vai pat atgriezt visas savas kartes uz vismaz divām nedēļām. Kad jums nepieciešams kaut ko nopirkt, jums ir atļauts izmantot tikai skaidru naudu. Pēc divām nedēļām, ja jums ir izdevies to izdarīt, jūs esat pārbaudījumu izturējis.

Palieliniet savu izpratni par izdevumiem
Apsveriet, ko jūs uzzinājāt par saviem izdevumu paradumiem, tikai izmantojot skaidru naudu. Vai tas bija vieglāk vai grūtāk ar skaidru naudu? Vai jūs iegādājāties tikai lietas, kas jums vajadzīgas, vai arī bija pietiekami daudz naudas, lai nopirktu ko vēlaties? Cik daudz jūs beigās atstājāt pāri? Daži pētījumi ir atklājuši, ka cilvēki vienam pirkumam patērē par 15% vairāk, ja viņi izmanto elektronisko naudu nevis skaidru naudu. Gadu gaitā izdevumi par katru pirkumu palielinās, un, ja jūs vēlaties atrast noturīgus risinājumus parādiem, pārdomājiet par to, kā jūs tērējat savu naudu.

Uzziniet, kur paliek jūsu nauda – cītīgi sekojiet izdevumiem vismaz divas nedēļas
Katrā algas dienā mūsu bankas kontā ir nauda, ​​taču daudziem var šķist, ka tā tur nepaliek pietiekami ilgi. Jūsu uzdevums ir izsekot jūsu izdevumiem vismaz divas nedēļas. Nelielā piezīmju grāmatiņā vai lietojot lietotni, programmatūru vai izdevumu plānotāju, atzīmējiet un ņemiet vērā, kur jūs tērējat savu naudu. Iespējams, vēlēsities izsekot, cik jūs tērējat noteiktiem izdevumu veidiem, piemēram, kafijai vai dzērieniem, vai varbūt vieglāk izsekot, cik jūs iztērējat noteiktos veikalos.

Izveidojiet izdevumu plānu vai budžetu, lai atrisinātu un novērstu finansiālas problēmas
Jūsu tēriņu ikmēneša plāna izveide ir viena no visgudrākajām lietām, ko varat darīt savu finanšu labā, taču tas ir visvairāk aizmirstais risinājums lielākajai daļai cilvēku ar finansiālajām problēmām. Ņemot izdevumu plānu vai budžetu ir daudz ir vieglāk dzīvot, jo esat izveidojis sev vadlīniju, lai izlemtu sms lån 1000, kā jūs vēlaties tērēt savu naudu.

Šie ir tikai daži no veidiem, kas var palīdzēt atrisināt vai vismaz izvairīties no papildus finansiālajām problēmām. Ar laiku katram ir vieglāk pārraudzīt un atrisināt dažādus ar finansēm saistītus aspektus.