Labākie Rīgas restorāni

Jau iepriekš, darām jums zināmu, ka raksta pamatā nav likts ne kāds zinātniskais pētījums, nedz arī kāda aptauja. Raksts tapa, balstoties uz cilvēku atsauksmēm un viņu iespaidiem. Tieši to pašu varam teikt arī par atrašanās vietu, tas ka restorāns atrodas raksta augšdaļa nenozīmē to, ka tas restorāns ir labāks par to, kas atrodas raksta apakšdaļā. Visi restorāni ir līdzvērtīgi un tikai jūs paši, apmeklējot katru no tiem, varat tos, priekš sevis, sakārtot noteiktā secībā.

Folkklubs Ala Pagrabs

Folkklubu Ala pagrabs, varam pieskaitīt pie samērā nelielam iestādēm, kas atrodas Vecrīgā. Vai šo iestādi var vai nevar saukt par restorānu – spriediet paši. Cilvēki, kas to ir apmeklējuši, visdrīzāk ir gatavi to dēvēt par alus pagrabiņu, kurā tiek pasniegti Austrumeiropas virtuves ēdieni, kas ir lieliska uzkoda pie alus – garšīga un ļoti trekna. Alus pagrabiņā tiek pasniegtas aptuveni 15 alus šķirnes (atrodas uz vietas) un apkalpojošais personāls māk lieliski tajās orientēties. Tie cilvēki, kam garšo alus, var droši doties uz Folkklubu Alus Pagrabs – nožēlot nevajadzēs. Apmeklētāji, atzīmē arī to, ka uz kopējo pašsajūtu pozitīvi ir iedarbojusies arī dzīvā mūzika, kā arī fakts, ka tur katru vakaru ir daudz cilvēku.

Domini Canes

Domini Canes ir ļoti mājīga vieta Vecrīgā, kas var droši lepoties gan ar savu mīlīgo atmosfēru un nelielajiem izmēriem. Šī vieta ir tik ļoti iecienīta, ka tajā, it īpaši svētdienas vakaros, sameklēt brīvu galdiņu, nav iespējams. Daudzi restorāna apmeklētāji ir atzīmējusi, ka šeit pasniedz garšīgu risotto un šokolādes desertus.

Riviera

Restorānā Riviera tiek pasniegti Vidusjūras virtuves ēdieni un tas var lepoties ar lielu zivju ēdienu izvēli. Daudzi restorāna apmeklētāji, tai skaitā arī ārzemju viesi, atzīmē, ka šeit tiek pasniegti izsmalcināti garšīgi ēdieni, vienu otru, pēc viņu domām, var pat nosaukt par “visgaršīgāko uz visas planētas”.

Biblioteka No1

Restorāns atrodas Vērmaņa parkā un tāpēc tā ir ideāla vieta lielam apmeklētāju skaitam. Šo restorānu apmeklē gan ofisu darbinieki, gan tie cilvēki, kas ir apmetušies viesnīcās pilsētas centrā, utt. Telpas, restorānā ir ļoti plašas, galdiņi atrodas tālu viens no otra, tāpēc apmeklētāji var uzturēt sarunu un nepārdzīvot ka viņi vai viņiem, kāds traucēs. Apmeklētāji ar virtuvi arī ir apmierināti.

Garlic Pub

Ķiploku krogs jeb Garlic Pub, atrodas Vecrīgā un tajā tiek pasniegti Eiropas virtuves ēdieni. Garlic Pub apmeklētāji, atzīmē, ja jums garšo ķiploki, tad, šī ir tā vieta, kuru jums noteikti vajadzētu apmeklēt, turklāt, daudzi ir izbrīnījušies par to, ka ķiploki var tik labi garšot.

Stock Pot

Stock Pot atrodas pilsētas centrā. Šeit, tiek pasniegti meksikāņu un aziātu virtuves , bet galvenā virtuves sastāvdaļa tomēr ir zupas. Lūk, kāda neparasta kombinācija. Šeit tiek piedāvāts daudz veģetāro ēdienu, ko ir novērtējuši daudzi apmeklētāji, turklāt, šī vieta savus apmeklētājus ir ieintriģējusi ar ēdienkarti, kas pastāvīgi mainās. Kā vienīgo trūkumu, apmeklētāji atzīmē to, ka šī iestāde specializējas uz pusdienu pasniegšanu un tāpēc ir atvērta tikai līdz pusdeviņiem vakarā.