Populāri un mūsdienīgi restorāni Tallinā (turpinājums)

Šajā rakstā, mēs turpinām apskatīt tēmu, par visiecienītākajiem restorāniem Tallinā.

Kā nākamo, populārāko restorānu šajā sarakstā varam minēt restorānu Senso. Restorāns atrodas pilsētas centrā Radisson Blu Hotel Olümpia. Šajā restorānā, jums pasniegs ēdienus, ar vieglu itāliešu virtuves pieskaņu. Ēdienu garša un izskats, izsmacināto ēdienu cienītājus, noteikti, iepriecinās. Piemēram, lazanja ar safrānu, siers Mascarpone ar žāvēto lasi, sautēts jēra stilbs ar aprikožu čatniju, salati Bafalo ar mocarellu, gaspačo no bietēm, ar apceptu Parmas šķiņķi un apelsīnu mērci, utt.

Ēdieni, kas iepriecinās nacionālās virtuves cienītājus

Ja runājam par virtuvi ar nacionālo kolorītu, tad pilnā mērā ar to iepazīties un to izbaudīt restorānā “Neeksistējošais bruņinieks”. Tā ir samērā demokrātiska iestāde, kas atrodas vienā no pilsētas hosteļiem. Te, jūs varēsiet nobaudīt, savvaļas aļņa gaļu ar kadiķu mērci, aknu pastēti, papildinātu ar konjaku un vīnu vai arī tradicionālo grūbu zupu ar žāvētām desiņām. Vakariņās, jums piedāvās, pašu gatavotus augļu vai ogu uzlējumus.

Maize un teatralizēti uzvedumi

Ja jūs interesē ne tikai maize, bet arī dažādi teatralizēti uzvedumi, tad jums vajag apmeklēt restorānu Peppersack. Restorāns atrodas tikai 30 metru attālumā no Rātslaukuma, vienā, no visvecākajām Tallinas ēkām. 1370. gadā tur dzīvoja tirgotājs Hanss Pepersaks. Ja mēģina iztulkot viņa uzvārdu, tad sanāk “Maiss ar pipariem”, tieši tā, tika nosaukts arī restorāns. Viduslaiku ēdienkarti un iestādes interjeru papildina daudz interesantu darbību: zobenu divcīņas, operas ārijas un pat vēderdejas. Ēdienkarte, ieintriģēs jūs ar saviem izdomas pilnajiem, tematiskajiem nosaukumiem, kuru vidū varat sastapt pat tādus kā “Šķēpu nesēja svētku ēdiens”, “Amatnieka sapnis” vai “Mātes Margaretas vājība”.

Alus cienītājiem

Ja jūs piederat pie alus cienītāju pulciņa, tad jums jādodas uz restorānu Hell Hunt. Patiesībā tas ir krogs, par to liecina gan interjers, gan atmosfēra. Bet, šeit gatavo tik garšīgus ēdienus, ka nosaukt to tikai par krogu, mute neveras vaļā. Ēdieni šeit ir samērā vienkārši un ir ļoti labi jūtams, ka tie tiek gatavoti vāciešu vai čehu virtuves virzienā. Bet, tie tiek pagatavoti no visas sirds un pasniegti tik sirsnīgi, ka pat tad, ja jūs esat izsmalcinātas virtuves piekritējs, tad aizejot projām no šī vietas, jūs būsiet tajā jau iemīlējies. Lūk, tāda maģija šeit darbojas. Ieteikt, kādu ēdienu, ir ļoti sarežģīti, varat garšot jebkuru, tāpēc, ka iespaidu uz jums atstās gan kakla karbonāde ar ceptiem kartupeļiem un sīpolu mērci, gan pikantās desiņas no gaļas gabaliņiem ar sautētiem kāpostiem ar ķimenēm. Protams, šeit tiek pasniegts arī lielisks alus. Turklāt, viena no alus šķirnēm “Hell Hunt”, tiek gatavots uz vietas.

Vēl viens, izcils krogs ir Beer House, kas atrodas Rātslaukumā. Tam pieder, pašam sava alus darītava. Ja runājam par virtuvi, tad tā šeit ir ļoti garšīga un savdabīga. Šeit jūs pārsteigs ar desiņām no medījuma gaļas ar sinepju mērci, svaigu dzērveņu biezputru, kartupeļu kabatiņām ar sēnēm un biešu – mārrutku ruleti. Tas ir tikai viena ēdiena nosaukums! Bet, garšīgu un neaizmirstamu ēdienu šeit ir ļoti daudz!