Restorāni, kas ir piemēroti apmeklētājiem ar maziem bērniem

Vai jums kādreiz ir gadījies tā, ka vēlaties doties uz restorānu kopā ar bērniem, bet neesat īsti pārliecināts vai restorāns būs tam piemērots? Daudzas ģimenes, nezina, kur var papusdienot vai padzert kafiju kopā ar bērniem. Bērni, ir ļoti kustīgi, viņiem ātri apnīk sēdēt pie galda, tāpēc, ģimenēm būs piemēroti tādi restorāni, kuros ir iekārtoti bērnu stūrīši. Kamēr vecāki mierīgi ēdīs un dzers kafiju, tikmēr bērni varēs izklaidēties ar interesantām, neredzētām mantām.

Nesolām, ka mēs jums sniegsim apskatu pilnīgi par visiem Rīgas restorāniem, tas tikai būs īss ieskats, kuru var izmantot, ja galīgi nav nekādu variantu.

Restorāns – picērija “Vairāk saules”

Rīga, dzirnavu iela, 60

Ne par velti restorānam ir dots nosaukums “Vairāk Saules” – telpas šajā restorānā vienmēr ir saules apspīdētas, pat ja laukā nespīdēs saule, tad šeit vienalga valdīs saulaina atmosfērā un sagādās patiesi saulainas sajūtas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Zālē ir iekārtots bērnu rotaļu stūrītis, bet uz galda ir atrodama ēdienkarte ar bērnu iemīļotākajiem ēdieniem, sākot ar “Vitamīnu šķīvi” un beidzot ar garšīgiem, vistas gaļas ēdieniem.

Picērija “Čili pica”

Ja šobrīd runājam konkrēti par Rīgu, tad jāsaka, ka šeit darbojas vairāk par 13 restorāniem (citās Latvijas pilsētās šis restorānu tīkls ir arī atvēris savas picērijas). Katrā no picērijām ir iekārtots stūrītis bērniem. Tajos ir dažādas rotaļlietas, galda spēles un piederumi zīmēšanai. Bet, lai bērni arī kārtīgi paēstu, viņiem tiek piedāvāti ēdieni ar neparastiem nosaukumiem “Pirāta pusdienas”, “Kaķīša” pica un smieklīgi našķi.

Restorāns “Lido”

Rīga, Krasta iela, 76

Šajā restorānā, tiek gatavoti vairāk nekā 500 ēdieni. Lielu daļu ēdienu ir no latviešu virtuves. Bērni šajā restorānā var justies labi gan ziemā, gan vasarā, turklāt, viņi tiks arī sātīgi pabaroti. Galvenajā restorāna ēkā atrodas priekš bērniem iekārtota rotaļu istaba, bet siltajā laika darbojas bērnu laukums un atrakciju parks svaigā gaisā. Brīvdienās, pērkot bērnu komplektu, kas ir noformēts skaistā tauriņa vai eža izskatā, var saņemt speciālu bērnu biļetīti, kas paredzēta bērnu rotaļu istabas vai atrakciju apmeklējumam. Pieņemamas cenas, plaša ēdienu izvēle, labas izklaides iespējas – tā, dažos vārdos varam raksturot šo restorānu.

Restorāns “Lidojošā varde”

Rīga, Elizabetes iela, 31a

Restorāns “Lidojošā Varde”, sagaidīs pieaugušos apmeklētājus ar lieliskiem pastas un grilētiem ēdieniem, kā arī piedāvās izcilu alu. Šeit valda klusa, mierīga atmosfēra, ir pieejamas mājīgas telpas un vasaras terase. Varbūt, visi iepriekš minētie apstākļi, arī kalpo šim restorānam par ilga mūža recepti. Bet bērni, šo restorānu ir iemīļojuši tāpēc, ka šeit var paspēlēties simpātiskā bērnu stūrītī ar mašīnām un mīkstajām mantām.

“Ecocatering Telpa”

Rīga, Matīsa iela, 8

Šo vietu ir iecienījuši vecāki, kas izvēlas veselīgu dzīves veidu. Restorānā tiek pasniegti ēdieni, kas ir pagatavoti no ekoloģiski tīriem produktiem, kā arī, vecāki šajā restorānā, kopā ar bērnu uztura speciālistiem, var izvēlēties ēdienkarti savam mazulim. Liela uzmanība, tiek pievērsta arī tiem bērniem, kam ir laktozes un glutēna nepanesamība. Bet, bērniem ir svarīgi ne tikai pareizi ēst, bet arī izklaidēties – siltajā laikā, bērni to var darīt uz terases. Rūpējoties par jaunajām māmiņām, restorānā ir iekārtots bērnu tinamais galds.