Restorāni Rīgā

Restorāns “Kaļķu vārti”

Restorāns “Kaļķu vārti” bija pirmais, kas iesāka saviem apmeklētājiem piedāvāt mūsdienīgo latviešu virtuvi. Restorāns ir aktīvs cīnītājs pret ģenētiski modificētajiem produktiem.

“Kaļķu vārtu” ēdienkartē, vienmēr ir iekļauti sezonālie produkti, kurus ir izaudzējuši vietējie zemnieki. Tieši tāpat, apmeklētājiem, tiek piedāvātas Latvijas mežu veltes un no tām gatavoti ēdieni.

Adrese: Rīga, Kaļķu iela, 11a

Restorāns “Vincents”

Restorāns “Vincents” ir viena no iemīļotākajām apmeklēšanas vietām gan vietējiem iedzīvotājiem, gan ārzemju tūristiem. Tas nav nekāds brīnums, jo šefpavārs ir slavenais, daudziem labi pazīstamais Mārtiņš Rītiņš. Šefpavārs gatavo ēdienus tikai no bioloģiski tīriem produktiem, kurus izvēlās pie labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā tiek pasniegti latviešu, itāļu, franču un meksikāņu virtuves ēdieni.

Adrese: Rīga, Elizabetes ielā, 19

Restorāns “Monterosso”

Viens no vecākajiem, Rīgas restorāniem, pēc pilnīgas restaurācijas 2000. gadā kļuva par iemīļotāko vietu gan priekš Rīgas iedzīvotājiem, gan priekš ciemiņiem. Restorānam “Monterosso” izdevās pagātnes mantojumu savienot ar apburošo tagadni un pašā Vecrīgas sirdī, pasniegt lieliskus itāļu virtuves ēdienus.

Adrese: Rīga, Vaļņu ielā, 9

Restorāns “Alus Ordenis”

Viduslaiku atmosfērā, jūs varat nobaudīt latviešu nacionālās virtuves ēdienus gan veclaicīgus, gan oriģinālus. Piemēram, asinsdesu, cūkas stilbu, vēršacis un kraukšķīgas kartupeļu pankūkas.

Adrese: Rīga, Raiņa bulv., 15

Restorāns “Čarlstons”

Restorāns “Čarlstons” savu darbību uzsāka 1999. gadā un pa šo laiku ir kļuvis par vienu no populārākajiem un lielākajiem Rīgas restorāniem. Te pasniedz tikai kvalitatīvus ēdienus un apkalpošana ir augstākajā līmenī.

Restorānā “Čarlstons” labi jūtas gan darījumu cilvēki, gan ģimenes ar bērniem, gan arī tie, kas vienkārši grib baudīt izcilu ēdienu un iegrimt patīkamā atmosfērā.

Adrese: Rīgā, Blaumaņa ielā, 38/40

Restorāns “Bergs”

Restorāns atrodas vienā no skaistākajām Rīgas vietām “Berga Bazārā”. No iestiklotās verandas paveras brīnišķīgs skats uz iekšējo pagalmu un strūklaku. Restorānā ir eleganti ieturēts interjers un izsmalcināta atmosfēra. Ja vēlaties, lai restorāna apmeklējums paliek ilgi atmiņā, nogaršojiet desertu.

Adrese: Rīga, Elizabetes iela, 83/85

Restorāns “Domini Canes”

Restorāns “Domini Canes” atrodas vēsturiski nozīmīgā vietā Skārņu ielā 18, tieši pretī Svētā Pētera baznīcai. Ja jūs sēdēsiet pie paša loga, tad varēsiet vērot, ka garām slīd gājēju plūsma. Vasarā, jums piedāvās, paēst brokastis un pusdienas, uz plašas terases. Runājot par interjeru un ēdienkarti, viennozīmīgi varam teikt, ka ne vienā, ne otrā nav bezgaumīgu pārmērību. Neuzkrītoša mūzika un lieliska ēdienu izvēle. Cenas, salīdzinot ar citiem Vecrīgas restorāniem, šeit ir samērā zemas.

Adrese: Rīga, Skāŗņu ielā, 18

Restorāns “Ķiploku krogs”

Gandrīz visi ēdieni šajā restorānā, sākot ar zupām un beidzot ar desertiem, tiek pasniegti ar ķiplokiem vai kopā ar ķiplokiem. Ēdieni ir vienkārši izcili, bet atrašanās vieta, tā vien mudina pavadīt brīnišķīgu vakaru kopā ar draugiem. Lai laime būtu pilnīga, obligāti pagaršojiet kādu desertu, piemēram, ķiploku – siera torti, ķiploku parfē vai saldējum ar medus – ķiploku mērci. Lai neitralizētu ķiploku garšu, maltītes beigās, oficiants jums atnesīs pētersīļu buntīti. Vienmēr ir pieejama arī košļājamā gumija.

Adrese: Rīga, Jēkaba ielā, 3/5