Skaistākie restorāni pasaulē

Restorāna apmeklējums, ir ne tikai gastronomiska, bet arī ētiska bauda. Skaisti noformēts interjers, iedarbojas uz mūsu apetīti ne mazāk, kā skaisti servēts galds. Šajā rakstā, jūs varēsiet iepazīties, ar skaistākajiem restorāniem pasaulē.

Ithaa, Maldīvija

Par visskaistāko restorānu visā pasaulē, vienbalsīgi, tie atzīts restorāns Ithaa, kas atrodas Maldīvu kūrortā – Conrad Maldives Rangali Island. Restorāns atrodas zem ūdens, piecu metru dziļumā. Iestādes interjers atšķiras ar unikālu dizainu, daļa, no kura sastāda Indijas okeāna zemūdens pasaule. Sienas, restorānā ir izgatavotas no akrila, pateicoties, šim caurspīdīgajam materiālam, ir iespējams vērot jūras iemītnieku dzīvi.

Četras sezonas, Ņujorka

Otrajā vietā ir ierindojies leģendārais restorāns “Četras sezonas”, kas atrodas Ņujorkā. Restorāns atrodas debesskrāpī Sigrem Bilding , kas tika uzbūvēta 1958. gadā. Stils, kas tika iemūžināts ēkas sienās, kļuva par paraugu un jaunu ideju avotu, jaunajai Amerikas arhitektūrai, tāpēc, tika nolemts, restorāna interjeru nemainīt un atstāt visu tā, kā to bija iecerējis idejas autors. Restorānā, par dekora elementiem kalpo pazīstamu mākslinieku panno un skulptoru darbi.

Le Louis XV, Monako

Trešo vietu reitingā ieņem restorāns Le Louis XV. Restorāns atrodas Monako un tā interjers tika izpildīts atbilstoši restorāna nosaukumam, Versaļas garā. Šajā restorānā valda klasiskā un baroka stila elementi – masīvas mēbeles un krēsli, kas izgatavoti no augstvērtīgām koka šķirnēm. Par pirmajiem četriem darba gadiem, restorānam tika piešķirta Mišlēna balva – trīs zvaigznes.

Vairāk informācija par šo tēmu šeit: https://kreditos247.es/prestamos-rapidos/

La Maison 1888, Dananga

Restorāns La Maison 1888 atrodas reitinga ceturtajā vietā. Tas ir izpildīts koloniālā franču stilā un tika uzbūvēts pēc slavena arhitekta Billa Bensi projekta. Gardēžus, kas ir nolēmuši apmeklēt kūrortu sagaida gastronomiskās baudas visaugstākajā līmenī, jo par tām atbild visā pasaulē labi zināms šefpavārs Maikls Ru.

Tori Tori, Mehiko

Piekto vietu, mūsu reitingā ieņem restorāns Tori Tori, kam slavu ir nodrošinājusi neparastā arhitektūra. Kā daudzas ēkas Polanko rajonā, tā arī restorāns Tori Tori ir izvietojies jau eksistējošā celtnē. Tikai Tori Tori gadījumā, restorāna īpašnieki, nolēma iet tālāk, nevis tikai nomainīt iestādes izkārtni. Viņi nolēma pilnība nomainīt interjeru, bet galvenais – eksterjeru. Dizaineriem izdevās radīt pilnīgi jaunu telpu un iekļauties vecās ēkas robežās. Tā kā restorāns piedāvā japāņu virtuvi, tad telpas dizainam tika izmantoti Uzlecošās Saules zemes motīvi autora izpildījumā, lai saglabātu interjera individuālo stilu.

Taj Lake Palace, Indija

The Taj Lake Palace ir bijusī maharadžu pils, kas tika kādreiz uzbūvēta no baltā marmora 1746. gadā. Atrodas pils – restorāns gleznaina ezera – Pičola, vidū. Viesnīcā ir trīs restorāni un ja tic atsauksmēm, tad visi trīs tiek uzskatīti par labākajiem restorāniem indijā. No restorāniem paveras neaprakstāmi skaisti skati uz ezeru un pili, turklāt, apmeklētājiem tiek piedāvāta izsmalcināta, dažādu tautu virtuve.

L’ Opera, Parīze

Septītajā vietā ir ierindojies restorāns L’ Opera, kas tika atklāts 2011. gadā. Restorāns atrodas Parīzes Operas Garnjē ēkā, kuru kādreiz tika būvējis arhitekts Odilems Deks. 19. gadsimtā, ēku restorāna vajadzībām, atļāva izmantot ar noteikumu, ka ēkas arhitektūra netiks skarta. Restorāns L’ Opera sastāv no divām zālēm un var uzņemt aptuveni 90 apmeklētāju un atvērtās zāles, kurā ir paredzētas 175 vietas.